Šiuolaikinių plastikinių langų konstrukcijos ypatumai - Barborr
Lauko durys: šarvuotos, medinės ar plastikinės?
2017 8 sausio
Vidaus durys – pasirinkimo galimybių įvairovė
Vidaus durys – pasirinkimo galimybių įvairovė
2017 16 gegužės

Šiuolaikinių plastikinių langų konstrukcijos ypatumai

Šiuolaikinių plastikinių langų konstrukcijos ypatumai

Neįmanoma įsivaizduoti būsto, kuris nebūtų neatsiejamai susijęs su išoriniu pasauliu. O pagrindiniu tarpininku tarp išorinio pasaulio ir Jūsų namų, drauge su lauko durimis, be abejo, yra Jūsų namų langai. Nuo to, ar pasirinksite kokybiškus langus, priklauso ne tik įspūdis apie Jūsų namus, bet ir Jūsų buto ar namo saugumas.

Kokius kriterijus turi atitikti šiuolaikiniai plastikiniai langai bei jų konstrukcija? Visų pirma, jie turi būti patrauklūs ir pasižymėti patogia, ir ilgaamže eksploatacija. Antra, jie turi patikimai saugoti namus nuo šalčio, vėjo, lietaus, ir pašalinių asmenų įsibrovimo. Šiame straipsnyje kalbėsime būtent apie tokius reikalavimus, taikomus plastikinių langų konstrukcijai. Jų atitikimas garantuoja Jūsų namams saugumą, šilumą ir komfortą.

Šiuo metu rinkoje yra daugybė skirtingų plastikinių langų modelių, pasižyminčių skirtingomis charakteristikomis. Bet žmogui, nesusidūrusiam su plastikiniams langams taikomais reikalavimais, sunku susigaudyti tokioje plačioje sferoje. Todėl, svarbu, kad, prieš rinkdamiesi plastikinius langus, žinotumėte pagrindinius aspektus, susijusius su jų konstrukcijos kokybės rodikliais.

Atitikimas klimato sąlygoms

Labai svarbus vaidmuo, kalbant apie plastikinių langų konstrukcijos ypatumus, tenka jos atitikimui klimato sąlygoms. Juk langai, tinkami švelnaus klimato zonose statomiems namams ir butams, netiks šaltesnio klimato zonoms. O juk mes gyvename vienoje iš jų. Todėl svarbiausiu rodikliu, renkantis plastikinius langus, taps tinkama šilumos izoliacija. Todėl, rizikinga rinktis naudotus langus ir geriausia kreiptis į įmones, gaminančias plastikinius langus, skirtus Lietuvos rinkai.

Tam dažnai pasirenkama kelių kamerų konstrukcija, užtikrinanti didelę terminę ir akustinę izoliaciją. Taip pat galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus. Naudojant specialių, šilumos izoliaciją garantuojančių, profilių sistemą, tampa įmanoma pasiekti didesnį, negu vidutinis, energijos taupymo lygį, apribojant visos langų konstrukcijos šilumos laidumą.

Rinkdamiesi plastikinius langus, atkreipkite dėmesį į specialias technologijas, užtikrinančias lango rėmo ir visos konstrukcijos atsparumą temperatūros svyravimams. Ši savybė itin svarbi tais retais, bet Lietuvoje vis dėlto pasitaikančiais atvejais, kai temperatūrų skirtumas lauke ir patalpoje siekia 40 laipsnių, pavyzdžiui: 20 laipsnių šilumos patalpoje ir 20 laipsnių šalčio lauke.

Garso izoliacija

Dar vienas svarbus plastikinių langų konstrukcijos kokybę garantuojantis rodiklis – garso izoliacija. Tai problema, aktuali daugeliui didmiesčių gyventojų. Neverta stebėtis, kad gyvendami šalia intensyvaus eismo gatvės ir nepasirūpindami tinkamą garso izoliaciją užtikrinančiais langais, patiriame nuolatinį stresą ir kitus nervų sistemos negalavimus, kuriuos sukelia pastovus triukšmas. Plastikinių langų gamintojai šioje srityje pastaraisiais metais pritaikė nemažai inovatyvių sprendimų. Tai – ir stiklo pastorinimas, ir specialių medžiagų naudojimas, siekiant užtikrinti kokybišką garso izoliaciją. Jų naudojimas užtikrina visos konstrukcijos hermetiškumą. Taigi tuo pačiu, garantuojama ir jau aptarta šilumos izoliacija.

Kodėl plastikiniai langai – patikimesni, nei gaminami iš kitų medžiagų?

Taigi, išsirinkome tinkamus, pagal techninius parametrus, langus. Tačiau, kodėl patarėme rinktis būtent plastikinius langus? Todėl, kad šiuolaikinėje rinkoje plastikiniai langai atitinka tiek patikimumo, tiek patogios eksploatacijos, tiek techninius reikalavimus, kurie keliami specialistų, siekiant užtikrinti komfortą Jūsų namuose.

Eksploatacinių charakteristikų atitikimas – dar ne viskas. Plastikiniai langai yra estetiškai patrauklūs, juos lengva pritaikyti prie kone kiekvieno interjero ir eksterjero. Šiuolaikinės technologijos, naudojamos gaminant plastikinius langus, leidžia įgyventi originalius architektūrinius sprendimus ir sukurti išraiškingą bei tobulos formos dizainą. Jos užtikrina estetinių savybių ir technologinių reikalavimų simbiozę.

Tikime, kad dabar, kai žinote pagrindinius, plastikinių langų konstrukcijoms taikomus, reikalavimus, be vargo išsirinksite Lietuvos klimato sąlygas ir Jūsų individualius reikalavimus atitinkančius langus.

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.