Metalinės Durys

Pramoninės, Verslui, Laiptinėms

Tai lauko arba vidaus patalpų apsauginės durys, dažniausiai naudojamos laiptinėse, sandėliukuose, pagalbinėse ar kitose techninės paskirties patalpose. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su nevarstomais praplatinimais arba praaukštinimais, taip pat su stiklo paketais.

DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 80 mm., o storis net 2 mm. Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu.

DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 40 mm., o plieno storis 2 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės. Iš vidaus duris dengia 1,5mm, o iš lauko pusės 2mm. storio pieno lakštas.

DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI naudojamas putų polistirolas 2 cm. storio, jis sudedamas į duris dviem sluoksniais taip išsaugant geras durų garso izoliacines bei šilumos savybes.

STIKLINIMUI gaminamas paketas iš trijų 4 mm. storio stiklų (storis 36 mm.). Standartinėje komplektacijoje montuojamas skaidrus arba 40% rudai tonuotas stiklo paketas.

DURŲ VYRIAI naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų itin lengvas.

SPALVA dažoma pagal RAL spalvininką, jūsų pasirinkta spalva.

SPYNOS komplektuojamos pagal kliento norus ir pageidavimus. Barborr naudoja tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip "MOTTURA", "DORMA", "EVVA" ir kt. Taip pat galimas kodinių "METTEM" arba elektromagnetine praėjimo kontrole su domofonais arba be komplektavimas.


Teirautis

Galerija

Žiūrėti visą galeriją