Lauko Durys

Saugios, Šiltos, Atsparios drėgmei.


Šios lauko durys skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šarvuotos durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma bet kuria užsakovo pageidaujama spalva iš plataus RAL spalvyno. Barborr taip pat gamina duris su ypač klimato poveikiui atsparia OKOUME plokšte. Visi durų modeliai yra sertifikuoti Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus.


Plačiau

Buto Durys

Saugios, Patikimos, Stilingos

Šarvuotos vidaus patalpų durys skirtos patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų, kasos patalpų ir pan. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP arba MDF plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur didelis drėgnumas. Visi durų modeliai yra sertifikuoti Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus.


Plačiau

Metalinės Durys

Pramoninės,Verslui,Laiptinėms

Tai lauko arba vidaus patalpų apsauginės durys, dažniausiai naudojamos laiptinėse, sandėliukuose, pagalbinėse ar kitose techninės paskirties patalpose. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su nevarstomais praplatinimais arba praaukštinimais, taip pat su stiklo paketais.


Plačiau

Elektroninės šarvuotos lauko durys


Elektroninės šarvuotos lauko durys valdomos piršto antspaudo skaitytuvu, radijo ryšio pulteliu, skaitmeniniu kontroleriu, magnetiniu raktu, akies rainelės skaitytuvu.


Plačiau