Pasirinkite iš mūsų plataus stilių, medžiagų ir dydžių vidaus durų asortimento ir atraskite tas, kurios taps neatsiejama Jūsų interjero dalimi. Siūlome Jums trijų rūšių vidaus duris. Pirmoji – faneruotos vidaus durys (speciali danga, naudojama faneruotoms durims gaminti, suteikia joms savybes, užtikrinančias sėkmingą durų eksploataciją). Antroji vidaus durų rūšis – dažytos vidaus durys (jos atsparios drėgmei ir mechaniniams pažeidimams, pasižymi lengva priežiūra, patogia eksploatacija). Trečioji rūšis, į kurią kviečiame atkreipti dėmesį: faneruotos-dažytos vidaus durys (sujungėme faneruotų ir dažytų durų privalumus, siekdami suteikti Jums galimybę išsirinkti kokybišką ir ilgaamžį produktą).

 


Dažytos vidaus durys


Dažytos durys – tai medinio karkaso su MDP (medžio drožlų plokštės) užpildu ir HDF (medžio dulkių plokščių) skydais, kurie gali būti frezuojami pagal Jūsų norimą maketą ir dažytos Jums patinkančia spalva. Durų storis 47 mm.


Teirautis


 


Faneruotos vidaus durys


Faneruotos durys – tai medinio karkaso vidaus durys su HDF (medžio dulkių plokštės) skydu padengtu natūraliu medžio lukštu. Medžio lukštas gali būti natūralios medžio spalvos arba su patinkančiu atspalviu.


Teirautis 


Faneruotos - dažytos vidaus durys


Faneruotos - dažytos durys – tai medinio karkaso vidaus durys su HDF (medžio dulkių plokštė) skydu padengtu natūraliu ąžuolu lukštu ir dažytos norima spalva.


Teirautis
Yra daugybė aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, besirinkdami vidaus duris: jų išvaizda; medžiaga, iš kurios pagamintos vidaus durys; vidaus durų apdailos tipas; eksploatacinės savybės, t. y. ar vidaus duris lengva ir patogu prižiūrėti bei jomis naudotis; vidaus durų atsparumas laiko išbandymams, kitaip tariant, besirinkdami turėtumėte rinktis ilgaamžiškumu pasižyminčias, vidaus durų gamybai naudojamas, medžiagas ir apdailos būdus; ir, žinoma, – vidaus durų kaina. Užsukę į Barborr parduotuvę, neabejotinai, atrasite vidaus duris, tiksliai atitinkančias visus aukščiau išvardintus reikalavimus ir kitus aspektus, kurie itin svarbūs kiekvienam būsto savininkui. Mūsų vidaus durų dizainas pritaikytas tiek tradiciniams, tiek šiuolaikiniams interjerams. Taip pat kviečiame atkreipti dėmesį į mūsų svetainėje siūlomų lauko, buto ir metalinių durų rūšių įvairovę. Jūs neabejotinai atrasite tinkamiausią variantą sau ir savo namams.

Atraskite plačią, mūsų siūlomo, vidaus durų asortimento įvairovę. Jūs, neabejotinai, išsirinksite būtent Jūsų skonį atitinkančias vidaus duris. Nesunkiai pritaikysite jas tiek prie šiuolaikinio, tiek prie etnografinio, sendinto stiliaus, ar tiesiog klasikinio interjero. Lengvai išsirinksite ir iš mūsų įmonės siūlomų trijų apdailos rūšių (faneruotų, dažytų ir faneruotų-dažytų) durų, kurios dengiamos aukščiausios kokybės natūraliu medžio lukštu. Papuošę savo namus Barborr įmonės vidaus durimis, lengvai suteiksite jiems trokštamą stilių ir jaukumo pojūtį. Nepraeikite pro šalį ir besirinkdami akcentus savo įsigytoms vidaus durims. Pasinaudokite galimybe suteikti savo namų interjerui individualumo, pritaikydami vidaus durų stilių atitinkančias durų rankenas ir kitus furnitūros elementus.

Furnitūros asortimentas platus ir pritaikytas šiuolaikinio būsto savininko poreikiams. Elegantiški ir patikimi vidaus durų aksesuarai suteiks joms individualumo ir prisidės prie bendro, Jūsų trokštamo sukurti, interjero vaizdo. Papuoškite savo pasirinktas vidaus duris kokybiškais ir stilingais aksesuarais! Vidaus, lauko, buto, metalinės, šarvuotos durys ir durų aksesuarai – visa tai ir dar daugiau rasite apsilankę www.barborr.lt svetainėje ar mūsų parduotuvėse, įsikūrusiose Vilniuje ir Kaune. Atnaujinkite ne tik savo namų interjerą, bet ir jų išorę. Durys – pirmasis akcentas, krentantis į akis, Jus aplankantiems svečiams ar kaimynams. Dar didesnę reikšmę jos turi namų gyventojams. Juk Jūsų pasirinktos durys – daugiau, nei tik akcentas. Jos kasdien pasitinka ir išlydi Jus į darbą, mokyklą, atveria ir skiria skirtingas buto ar namo erdves. Todėl itin svarbu išsirinkti kokybiškas, ilgaamžes ir elegantiškas būsto sergėtojas.