Kaip teisingai išsirinkti plastikinius langus? - Barborr
pastikiniu langu kaina
Nuo ko priklauso plastikinių langų kaina?
2016 14 birželio
Plastikinių langų pranašumai prieš medinius
Plastikinių langų pranašumai prieš medinius
2016 23 rugpjūčio

Kaip teisingai išsirinkti plastikinius langus?

Kaip teisingai išsirinkti plastikinius langus?

Pagaliau atėjo momentas, kai nusprendėte atsisakyti savo senųjų medinių langų. Naudingiausia alternatyva seniems mediniams langams – įsistatyti naujus, plastikinius. Tačiau, ir šiuo atveju komfortas Jums nėra garantuotas. Šiame straipsnyje bus kalbama apie tai, kaip teisingai išsirinkti plastikinius langus.

Išsirinkti tinkamus ir kokybiškus plastikinius langus – nėra lengva

Atrodytų, kad nėra nieko lengviau, nei išsirinkti plastikinius langus gaminančią įmonę ir užsisakyti naujus langus. Tačiau, ar yra garantija, kad Jums parduos kokybiškus plastikinius langus už adekvačią kainą? Ar gausite produktą, kuris atitiks Jūsų poreikius? Gali būti, kad nusipirksite itin brangius, kokybiškus langus, nežinodami, kad galėjote tokios pat kokybės langus įsigyti žymiai pigiau.

Šio straipsnio tikslas – palengvinti Jums šią užduotį ir padėti priimti tokį sprendimą, kad gautumėte tai, kas Jums reikalinga, palankia kaina, kad galėtumėte iš tiesų džiaugtis savo pirkinio teikiamu komfortu ir niekada nesigailėtumėte savo sprendimo.

Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, renkantis plastikinius langus?

  • Pardavėjo patikimumas;
  • Pačių plastikinių langų kokybė ir patikimumas;
  • Plastikiniai langai turi atitikti Jūsų poreikius ir sąlygas, kuriose bus eksploatuojami.

Kaip parašyta aukščiau išvardintuose punktuose, plastikinių langų rinkimąsi reikia pradėti nuo įmonės-gamintojos pasirinkimo. Plastikinių langų rinkoje yra nemažai žaidėjų. Vis dėlto, svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko įmonė dalyvauja šioje rinkoje, taip pat pasidomėti kitų klientų atsiliepimais.

Plastikinius langus gaminančių įmonių patikimumo kriterijai

Vienu iš pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos reikia vertinti langus gaminančią ir parduodančią įmonę – tai garantijos suteikimas teikiamiems produktams. Kuo ilgesnis garantijos laikotarpis, tuo patikimesnis tiekėjas. Jeigu kompanija teikia garantiją, trumpesnę nei 3-eji metai, tai verta susimąstyti apie tai, ar siūlomi plastikiniai langai kokybiški. Taip pat privalote reikalauti įmonės produkcijos kokybę įrodančių sertifikatų.

Išsirinkus kompaniją, įsitikinus, kad ji gali Jums pateikti savo darbo kokybę įrodančius sertifikatus ir garantiją, galima pradėti rinktis pačius plastikinius langus. Eksploatacinių plastikinių langų savybių vertinimo kriterijų yra keletas. Pagrindiniai jų pateikiami tolesniame poskyryje.

Kokybiškų plastikinių langų savybės

Šiluminė izoliacija

Kokybiški plastikiniai langai puikiai sulaiko šilumą, ir ši savybė apibrėžiama tokiais kriterijais:

  • Plastikinio profilio storiu;
  • Oro kamerų kiekiu lango profilyje;
  • Stiklų kiekiu stiklo pakete;
  • Stiklų prigludimo prie rėmo sandarumu;
  • Įstiklinto ploto dydžiu.

Garso izoliacija

Kad galėtumėte teisingai parinkti plastikinių langų profilį (išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias savybes), reikia žinoti, kad lango profilio garso izoliacija nustatoma, atsižvelgiant į stiklų storį. Todėl, jeigu Jūs gyvenate arti triukšmo šaltinio, rekomenduotina, perkant langus, išsirinkti skirtingo storio stiklus. Tai padeda dalinai pašalinti rezonansą. Dar vienas būda pagerinti garso izoliaciją – išsirinkti platų langų profilį, su dideliu atstumu tarp stiklų, įeinančių į stiklo paketą. Oro tarpai padeda sumažinti triukšmą.

Ventiliacija

Kai kada, po plastikinių langų sumontavimo, patalpoje padidėja drėgmės lygis, atsiranda vandens lašeliai ir tvankumo pojūtis. Kad galima būtų išvengti problemų, susijusių su patalpos vėdinimu, verta įsirengti papildomą ventiliaciją.

Langai turi šalinti būsto trūkumus

Taigi, besirenkant plastikinius langus savo būstui, svarbiausia – paisyti šiame straipsnyje išdėstytų kriterijų. Taip pat svarbu įsisąmoninti, kokiais trūkumais pasižymi Jūsų būstas ir pasistengti juos panaikinti. Jeigu šaltuoju metų laiku Jūsų būste būna šaltoka – vadinasi, plastikiniai langai turi pasižymėti gera šilumine izoliacija. Turite mažų vaikų? Susimąstykite apie saugumo užtikrinimą. Šalia namų nutiesta gatvė? Tegul langai garantuoja Jums ramybę! O taip pat – jaukumą iki kito remonto ir tegul jo dar negreitai prireikia!

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.