Saugios, patikimos ir stilingos durys Kaune - Barborr
plastikiniai langai
Iš ko susideda plastikiniai langai?
2016 18 gruodžio
Lauko durys: šarvuotos, medinės ar plastikinės?
2017 8 sausio

Saugios, patikimos ir stilingos durys Kaune

Šarvuotos ir metalinės durys Kaune išsiskiria padidėjusia paklausa. Todėl durų gamybos įmonės stengiasi taikyti naujausias šarvuotų ir metalinių durų gamybos technologijas, kad sugebėtų tiek patenkinti išaugusį tokių durų poreikį, tiek pagaminti kuo kokybiškesnes duris. Viena tokių įmonių yra Barborr. Ši įmonė nuolat diegia inovacijas į savo gamybą. O jos gaminami lauko durų modeliai yra sertifikuoti Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus.

Išskirtinės ir patikimos durys Kaune

Taigi, turbūt jau supratote, kad į kokį gamintoją besikreiptumėte, turite reikalauti durų kokybę įrodančių sertifikatų. Tačiau, jeigu norite pasirinkti įmonę, kurioje durys yra saugios, patikimos ir stilingos, rinkitės Barborr. Jos gaminamos durys Kaune ne tik kokybiškos, bet ir pakerinčios savo estetiškumu. Žinoma šios durys (tiek lauko, tiek buto) atitinka ir kitus tokiems gaminiams keliamus reikalavimus. Jos:

  • Išsiskiria puikia garso ir šilumos izoliacija;
  • Yra tvirtos ir atsparios įsilaužimams;
  • Ilgaamžės;
  • Atsparios drėgmei;
  • Atsparios dideliems temperatūrų svyravimams;

Siekite kokybės įrodymo

Kiekvienas būsto šeimininkas siekia, kad jo namus saugotų tik patikimos ir ilgaamžės durys. Tad Jums nereikia toli ieškoti, rinkitės barborr.lt. Ši įmonė gali garantuoti Jums savo gaminių kokybę ir pateikti visus reikalingus sertifikatus. Kaip jau minėjome, jos gaminami lauko durų modeliai yra sertifikuoti Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus.

Patariame nesusivilioti itin pigiai savo gaminius siūlančiomis įmonėmis, nes tai dažniausiai reiškia, kad jų gaminamoms durims sukurti naudojamos prastos kokybės medžiagos, o metalinės ir šarvuotos durys neatitinka jas sudarantiems elementams keliamų reikalavimų.

Taigi, kokie tie šarvuotų durų kokybės reikalavimai?

  • Durų varčią sudarantys plieno profiliai turi būti bent 40 mm pločio, o plieno storis – 2 mm.;
  • Labai svarbu, kad šarvuotos durys turėtų specialias vyrių apsaugas. Jos neleidžia durų išimti nupjovus vyrius;
  • Rinkitės tik žinomų ir gerą vardą užsitarnavusių spynų gamintojų spynas.

Jeigu atsižvelgsite į visus šiame straipsnyje pateikiamus patarimus tikrai pasirinksite patikimas, saugias ir stilingas duris. Durys Kaune išsiskiria didele konkurencija, bet pasirinkę Barborr nesigailėsite!

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.