Šarvuotos durys: plačios dizaino pasirinkimo galimybės - Barborr
buto duru dizainas
Renkamės buto durų dizainą. 10 svarbių pastebėjimų
2016 4 rugsėjo
Populiariausi ir patikimiausi durų tipai
Populiariausi ir patikimiausi durų tipai
2016 31 spalio

Šarvuotos durys: plačios dizaino pasirinkimo galimybės

Šarvuotos durys: plačios dizaino pasirinkimo galimybės

Jei būtumėte šarvuotas duris pirkę prieš kelerius metus, tai pasirinkimas būtų buvęs labai ribotas. Bet šiandien pirkėjai gali įgyvendinti bet kokias savo vizijas ir būstui pasirinkti tokias duris, kurios puikiai derės ir prie namų interjero, ir prie eksterjero. O eksterjeras svarbus tada, jei šarvuotos durys perkamos individualiam namui.

Plati spalvų paletė

Pirmiausia aptarkime spalvą. O geriausia tai, kad abiejose durų pusėse galite pasirinkti skirtingas spalvas. Lauko pusės spalvą derinkite prie laiptinės, jei renkate duris butui, ir prie namo eksterjero, jei renkatės duris namui. Vizualinis vaizdas bus geriausias, jei durų spalva bus ne tokia pati kaip sienų, bet keliais tonais tamsesnė. Kontrastai – suteikia išskirtinumo, tad prie baltų sienų puikiai tiks juodos šarvuotos durys, prie šviesių pastelinių spalvų – tamsaus medžio spalvos durys. Individualaus namo durų spalvą tikslinga derinti prie lango rėmų, stogo spalvų, kad vaizdas būtų vientisas.

Namų viduje esančią durų spalvą derinkite prie interjero. Jei propaguojate originalumą, šiuolaikinį stilių, tai plati durų spalvų paletė suteikia plačias galimybes namų duris paversti puikiu dizaino akcentu.

Kalbant apie spalvas būtina paminėti ir durų tekstūrą. Galite pasirinkti dažytą plokštę, bet dažnesnis pasirinkimas yra medžio dulkių plokštė ar laminuota medžio drožlių plokštė, t. y. šarvuotos durys bus medžio imitacijos. Jei prioritetą teikiate tamsesnei spalvai, tuomet populiarūs ir prie daugelio interjerų bei eksterjerų tinkantys variantai yra: tamsus ąžuolas, sendintas ąžuolas, raudonmedis ir riešutmedis. Teikiantys prioritetą šviesesnėms spalvoms dažnai renkasi buką, šviesius ąžuolo atspalvius ar net balintą ąžuolą.

Apdailos skydų raštai

Priklausomai nuo plokštės, naudojamos šarvuotų durų apdailai, priklauso ir raštai. O juos galite pasirinkti standartinius, o galite užsisakyti ir individualius – su pastaraisiais šarvuotos durys bus išskirtinės. Rinkdamiesi iš standartinių raštų taip pat turėsite labai platų pasirinkimą tiek durims su stiklo paketais, tiek be jų.

Šarvuotos durys su stiklu

Durų dizainui labai didelės įtakos turi stiklinės detalės. Tiesa, butams dažniausiai pasirenkamos šarvuotos durys be stiklų. Bet individualių namų savininkai labai dažnai prioritetą teikia durims su stiklu. Tokio tipo durų pasirinkimas labai didelis, pavyzdžiui:

  • maždaug pusę durų ploto užimantis stiklo paketas durų viršutinėje dalyje;
  • vienas didelis stiklo paketas;
  • durys su dviem stiklo paketais: jie gali būti vienodų dydžių, gali skirtis; stiklo paketus gali skirti tiesi linija, gali skirti įstriža, lenkta;
  • trys stiklo paketai: gali būti vienodų dydžių, bet dažniausias pasirinkimas – vidurinis stiklo paketas siauras, o viršutinis ir apatinis – kelis kartus didesni;
  • šeši ir daugiau stiklo paketų, kurie gali būti išdėlioti simetriškai ar asimetriškai; gali skirtis kelių ar visų dydžiai ir t.t. – galimybės labai plačios;
  • stiklo paketai gali būti nebūtinai keturkampiai, jie gali būti trikampio formos, arkos formos ar apvalūs, daugiakampiai, pusmėnulio formos ir kt.

Ir pačių stiklų pasirinkimas taip pat nemažas: galite rinktis skaidrius, tonuotus, veidrodinius ar net spalvotus.

Reikia paminėti ir tai, kad rinkdamiesi duris namui klientai dažnai pasirenka variantą, kurį sudaro ne tik durų varčia, bet ir statinė neatsidarinėjanti dalis, kuri dažniausiai būna su stiklu. Svarbu tai, kad tokios tipo durims reikia plačios durų angos.

Šiandien šarvuotos durys – vienas populiariausių pasirinkimų, renkantis lauko duris. O dizaino galimybės lemia, kad sau tinkamas ras net pats išrankiausias klientas.

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.