Populiariausi ir patikimiausi durų tipai - Barborr
Šarvuotos durys: plačios dizaino pasirinkimo galimybės
Šarvuotos durys: plačios dizaino pasirinkimo galimybės
2016 3 spalio
buto durys
Kaip pačiam įstatyti buto duris?
2016 2 gruodžio

Populiariausi ir patikimiausi durų tipai

Lauko durys – ar tai būtų individualaus namo sergėtojos, ar buto durys, – vienas pagrindinių Jūsų būsto saugumo elementų. Būtent nuo jų priklauso, kiek patogiai ir saugiai jausitės savo namuose. Žinoma, be pagrindinės savo funkcijos – saugumo garantavimo – lauko durys turi turėti ir geras garso ir šilumos izoliacines savybes, įsilieti į aplinką, būsto eksterjerą ir interjerą. Taip pat jos turi džiuginti Jus savo išvaizda. Šiuolaikiniai lauko ir buto durų gamintojai gali Jums užtikrinti visas šias savybes. Prieš renkantis lauko ar buto duris, svarbu nuspręsti, kokio tipo durys Jums reikalingos. Populiariausios ir patikimiausios šiuo metu yra dviejų tipų durys: šarvuotos ir metalinės.  Tad apie jas ir pakalbėkime.

Metalinės durys

Patikimiausios metalinės durys gaminamos iš uždarų plieno profilių. Kiekvienų durų techninės charakteristikos skiriasi, todėl tikslas išsirinkti geriausias – ne iš lengvųjų, tačiau dabar mes pabandysime šią užduotį palengvinti. Keliais žodžiais pagrindines metalinių durų savybes galima nusakyti taip: kokybiškos metalinės durys turi būti tvirtos, turėti gerą garso izoliaciją, sudėtingą užrakinimo sistemą ir gerą šilumos izoliaciją. Taip pat labai svarbu, kad Jūsų pasirinktos metalinės durys turėtų gamintojo garantiją.

Visos metalinės durys gaminamos iš tvirtų, nerūdijančių medžiagų. Metalinių durų pagrindą sudaro specialus plieno profilis, kurio rekomenduojamas plotis yra 40 mm ir iš plieno pagamintas lakštas – tai konstrukcijos elementai, lemiantys tvirtumą ir patikimumą. Plieno lakšto storis turi būti 2-jų ar daugiau milimetrų storio. Tai patikimumą garantuojantis matmuo. O komforto jausmui, šilumos ir garso izoliacijai pasiekti naudojamas putų polistirolas. Jis sudedamas į duris dviem sluoksniais taip išsaugant geras durų garso izoliacines bei šilumos savybes. Ši medžiaga taip pat garantuoja durų varčios apšiltinimą.

Šarvuotos durys

Šarvuotos durys užtikrina patikimą apsaugą bet kuriai patalpai. Jos tinka butams, biurams, sandėliams ir gamybinėms patalpoms. Šarvuotos durys ne tik palaiko saugumą, bet ir suteikia patalpai užbaigtumo jausmą ir sukuria puikų išorinį vaizdą. Ši konstrukcija tapo labai populiaria šiuolaikiniuose būstuose. Šarvuotos durys įrenginėjamos daugelyje įmonių ir individualiuose namuose bei butuose. Tačiau, kodėl šarvuotos durys tokios paklausios? Kodėl jas verta įsigyti? Atsakymus pateikiame žemiau.

Tai, kad vartotojai dažnai renkasi šarvuotas duris, lemia kelios priežastys:

Visų pirma, tokia konstrukcija pasižymi aukštu tvirtumo lygiu ir ilgaamžiškumu, nes jos yra gaminamos iš uždarų plieno profilių, o kai kurios iš jų sustiprintos dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės. Taigi tokios durys laikui bėgant išlaiko savo apsaugines savybes, praktiškumą ir konstrukcijos tvirtumą.

Antra vertus, tokios konstrukcijos pasižymi priimtina kaina.

Trečia, nereikėtų galvoti, kad šarvuotos durys labai sunkios ar, kad jomis nepatogu naudotis. Jos, palyginus, nesunkios, o jų eksploatacija nesudėtinga.

Kitas šiuolaikinių šarvuotų durų privalumas tas, kad jų išorė – labai patraukli, o ir dizaino variantų pasiūla gana didelė. Gamintojai siūlo šarvuotas duris, atitinkančias mūsų laikų dizaino tendencijas ir garantuoja, kad kiekvienam klientui bus pagamintas labiausiai jo poreikius atitinkantis modelis. Tokio tipo durys puikiai tinka tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero / eksterjero. Jos papuoš bet kurį fasadą ir prieškambarį.

Kodėl metalinės ir šarvuotos durys tokios populiarios?

Pirmoji priežastis, dėl kurios metalinės ir šarvuotos durys tokios populiarios, – ta, kad abi šios durų rūšys gaminamos iš uždarų plieno profilių. O tokia konstrukcija – itin patikima, ilgaamžė ir atspari. Dėl visų aukščiau išvardintų charakteristikų šarvuotos ir metalinės lauko ir buto durys pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir garantuoja patikimą apsaugą nuo įsilaužimų. Ir tai – ne viskas, šiuolaikinės šarvuotos ir metalinės durys puošia būsto, kuriam priklauso, išorę ir interjerą. Taigi norintiems saugių, šiltų ir jaukių namų, šarvuotos arba metalinės lauko ar buto durys – puikus pasirinkimas.

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.