Kaip tinkamai išsirinkti saugias duris? - Barborr
Lauko durys kaip nesuklysti renkantis
Lauko durys: kaip nesuklysti renkantis?
2016 26 vasario

Saugių šarvuotų durų pasirinkimas.

Pradedant kalbėti tema saugios durys pirmiausia reikėtų išsiaiškinti kas iš tiesų yra saugios durys.

Ar tikrai daugumos pardavėjų parduodamos „šarvuodos durys“ yra saugios? Per ne vienerius metus darbo šioje srityje teko matyti visko, nuo „saugių durų“ su viena cilindrine kiniška spyna iki „šarvuotų“ durų neturinčių apsauginio plieno lakšto. Saugios šarvuotos durys visų pirma turi turėti tvirtą plieninę staktą (mūsų gaminamų durų stakta gaminama iš uždaro (atsparesnis gniuždymui, nei U formos lankstytas profilis) 2mm. storio stačiakampio profilio). Durų varčia, kuri turi būti taip pat tvirta ir ir būtų atspari deformacijai (mūsų durų varčios taip pat gaminamos iš uždaro 2mm. sienelės storio profilio), visą varčios konstrukciją turi dengti apsauginis plieno lakštas 1.5mm., 2mm. arba 3mm. storio.

Galiausiai saugumą užtikrina spynos, jas renkantis reiktų skirti ypatingą dėmesį. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi, mes rekomenduojame aukščiausios kokybės, bei aukščiausios saugumo klasės spynas, tokių gamintojų kaip Evva (Evva), Dorma (Vokietija), Assa (Švedija) (pagrindinės spynos) ir Mottura (Italija) (seifinės spynos). Taip pat šarvuotos durys turi turėti apsauginius kaiščius, kurie apsaugo nuo durų iškėlimo nupjovus vyrius.

Tik visas šis kokybiškai pagamintas kompleksas gali vadintis saugiomis durimis.

Taigi išsiaiškinę kas yra saugios šarvuotos durys galime toliau kalbėti kaip išsirinkti sau tinkamas. Renkantis saugias duris reiktų nuspręsti kokią pinigų sumą skirsite savo saugumui. Norėtūsi atkreipti dėmesį į tai, jog nemaža dalis klientų stengdamiesi sutaupyti, pasirenka pigesnes, tačiau nekokybiškas ir saugos rekalavimų neatitinkančias šarvuotas duris. Saugias ir kokybiškas duris įsigysite įmonėse, kurios pačios gamina ir kontroliuoja savo gaminių kokybę ir gamybos procesą. Vidutiniškai skirdami 400 – 600 eur. sumą savo buto durims, jūs įsigysite kokybiškas su patikimais užraktais duris. Norėdami įsigyti kokybiškas lauko duris, teks sumokėti mažiausiai 600 eur.

Pabaigai norėčiau priminti, kad skūpus moka du kartus, neverta įsigyti pigesnį nekokybišką daiktą ir taip rizikuoti savo turto saugumu.

Kreipkitės į mus nurodytais kontaktais puslapio apačioje ir gausite kokybiškas ir saugias šarvuotas duris.

Comments are closed.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.