Dvikameriai Stiklo Paketai - Barborr

Dvikameriai stiklo paketai – tai tokie stiklo paketai, kuriuos sudaro trys stiklai sujungti aliuminiais ar plastikiniais rėmeliais ir dvi izoliuotos kameros, kurios gali būti užpildytos oru ar kitomis inertinėmis dujomis.Šilumos perdavimo koeficientas U priklauso nuo to, kokie stiklai bus naudojami ir kokie bus tarpai tarp stiklų. Jei bus naudojami du selektyviniai stiklai o tarpai tarp stiklų bus ne mažiau 12 mm ir užpildyti argono dujomis, tokio stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas (U) gali būti sumažintas ≤ 0,4 W/m² K.

Privalumai ir trūkumai:

Dvikameriuose stiklo paketuose žymiai sumažinama rasojimo tikimybė stiklo paketo kraštuose net ir naudojant visiems įprastus aliuminius rėmelius.
Naudojant tam tikrus stiklus ir tarpus tarp jų (bei juos užpildant specialiomis dujomis) gali būti gerokai pagerinta šilumos izoliacija ( ≤ 0,4 W/m² K).
Garso izoliacijos atžvilgiu tokie stiklo paketai nėra vienareikšmiškai geresni. Tokiame stiklo pakete gali padidėti rezonansas, kuris atsiranda žemo dažnio garsų atveju ir kurį sukelia uždaroje kameroje esantis oras (oras veikia kaip spyruoklė), o tokiame stiklo pakete minėtos kameros yra dvi. Norint gerai izoliuoti garsą tokiame stiklo pakete reikėtų tarpus tarp stiklų daryti ne mažesnius nei 10mm.
Vienintelis tokio stiklo paketo trūkumas yra tai, kad jis yra sunkesnis už vienos kameros stiklo paketą.

Ir mes pasistengsime Jums padėti!
Neradote ieškomo produkto?
Neradote ieškomo produkto?
Parašykite užklausą ir mes pasistengsime Jums padėti!
Ačiū. Pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti.