Langai ir durys
Vilniuje

Pasirinkite ieškomą produktą

 
 

Apie Barborr saloną Vilniuje

Barborr Langai ir Durys Vilniuje Ulonų g. 3, Vilnius 08223

Nuo 2015 metų Vilniuje duris atvėrė naujas Barborr įmonės filialas. Jis įsikūrė puikiai žinomame interjero centre „Klasikos namai“, esančiame Žirmūnų mikrorajone. Pradėję plėsti savo prekybą Vilniuje, nusprendėme pristatyti ir naujus savo gaminius: lauko duris Termo ir Termo Plius, kurios iš karto sulaukė teigiamo klientų dėmesio. Teigiami klientų atsiliepimai mus skatina siekti aukščiausių rezultatų ir savo gaminius padaryti kuo lengviau prieinamus kiekvienam iš jūsų. Būtent dėl šios priežasties, Barborr prekybos salonai greitai atvers duris ir kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Barborr Langai ir Durys Vilniuje

Barborr langai ir durys patenkins net ir išrankiausio kliento lūkesčius

Saugios, patikimos ir stilingos durys bei naujos kartos plastikiniai langai tai yra mūsų- Barborr įmonės- pasididžiavimas. Nuo 2009 metų sėkmingai besidarbuodami langų ir durų prekybos bei montavimo srityse, jau spėjome užsitarnauti pripažinimą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Dirbdami jaunoje, kūrybingoje ir energingoje komandoje, nuolatos ieškome geriausių sprendimų kaip pritaikyti technologines naujoves gamyboje. Tuo pat metu, siekiame net ir pačiam išrankiausiam klientui pateikti platų langų bei durų asortimentą, kad kiekvieno namuose būtų šilta, jauku, ir, svarbiausia, saugu. Mes suprantame, kad išsirinkti duris ar langus nėra visada paprasta, todėl siūlome ne tik kokybiškus bei ilgaamžius gaminius, bet ir kvalifikuotų darbuotojų komandą, pasiruošusią jus išklausyti ir padėti surasti tinkamiausią gaminį jūsų namams.

Durys atitinkančios aukščiausius kokybės standartus

Barborr gaminamų durų asortimentą sudaro buto, lauko ir metalinės šarvuotos durys, kurias kuriant naudojamos naujausiosios technologijos. Barborr šarvuotos durys dar geriau pasižymi termo ir garso izoliacinėmis savybėmis, nepraleidžia vandens bei yra atsparios įsilaužimams. Visa tai užtikrins, kad jūsų namuose būtų ramu, jauku ir saugu. Kiekvienas iš anksčiau minėtų tipų yra sertifikuotas Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus.

Buto durys yra skirtos patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo būtų, biurų, kasos patalpų ir pan. Lauko durys yra skirtos naudoti lauko sąlygomis. O metalinės durys gali būti naudojamos tiek lauko, tiek vidaus apsaugai, dažniausia laiptinėse, sandėliukuose, pagalbinėse arba kitose techninės paskirties patalpose. Taip pat Barborr įmonėje kuriame elektronines šarvuotas lauko duris dar geresnei jūsų apsaugai. Šios durys yra išmaniųjų technologijų pavyzdys, jos valdomos piršto antspaudo skaitytuvu, radijo ryšio pulteliu, skaitmeniniu kontroleriu, magnetiniu raktu arba akies rainelės skaitytuvu. Mes ypač stengiamės, jog kiekvieno mūsų kliento lūkesčiai būtų išpildyti ir nuolatos tobuliname ne tik gamybos procesus, bet ir mūsų gaminių dizainą.

Naujos kartos profilių plastikiniai langai užtikrinantys maksimalų komfortą namuose

Mūsų įmonėje prekiaujama ne tik nepriekaištingos kokybės durimis, bet ir naujos kartos profilių plastikiniais langais, patenkinančiais dabartinio vartotojo poreikius. Moderniosios technologijos užtikrina maksimalų komfortą namuose, o langai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero. Barborr siūlome vokiškus Aluplast, Veka ir Salamander firmų langus, kurių kiekvienas pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Visi šie langai jau šiandien atitinka reikalavimus, kurie bus taikomi langams ateityje. Vokietijos gamintojai ypač stengiasi, kad jų gaminiai pasižymėtų šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Be viso to, jie puikiai tinka tiek daugiabučių, tiek privačių namų stiklinimui bei yra toks pat idealus pasirinkimas naujai statybai kaip ir renovacijai. Kiekvienas profilis maksimaliai atitinka kokybės ir kainos santykį. O kad patirtis renkantis langus būtų kuo malonesnė, mes esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti pačius tinkamiausius jums.

Profesionalus balkonų stiklinimas ir durų montavimas Vilniuje

Vienas svarbiausių veiksnių, kuris lemia jūsų durų bei langų ilgaamžiškumą- tai jų montavimo kokybė. Kiekvienas gaminio modelis turi savų konstrukcinių ypatybių, į kurias būtina atsižvelgti prieš atliekant montavimo ar įstiklinimo darbus. Mes, Barborr komanda, norėdami, kad mūsų klientai galėtų džiaugtis mūsų gaminiais ilgą laiką, siūlome durų montavimo bei balkonų stiklinimo paslaugas. Mes kokybiškai įstiklinsime jūsų balkoną, jog galėtumėte mėgautis nuostabiais vaizdais bet kuriuo metų laiku ir nebereiktų jaudintis dėl vaikų ar naminių gyvūnų saugumo. Taip pat, sumontuosime duris, kad namuose jaustumėtės saugūs ir ramūs.

Barborr komanda supranta, kad durys ir langai- tai ilgaamžė investicija, todėl daug dėmesio skiriame užtikrinti, jog kiekvienas gaminys ar paslauga pasiektų klientą aukščiausios kokybės. Siekiame tobulėti ir ieškoti naujų bei efektyvių būdų, kaip patenkinti kliento lūkesčius. Mes siūlome tai, kas pagerintų jūsų gyvenimo kokybę ir būtų technologiškai patikima bei saugu. Barborr prekybos saloną galite rasti Vilniuje, adresu: Ulonų g. 3. Taip pat, maloniai kviečiame susisiekti apačioje nurodytais kontaktais, iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų teikiamų paslaugų bei gaminių:

(8-677) 12212

El.paštas: vilnius@barborr.lt